جراحی ساکشن چربی (لیپوساکشن)

مرکز زیبایی ملینیک دارای سابقه طولانی و درخشان در انجام عمل زیبایی لیپوساکشن برای نواحی غبغب، بازو، شکم، پهلو و کمر با استفاده از بهترین تکنولوژی و متد روز دنیا می باشد.

با حذف چربی های اضافه بدن بوسیله لیپوساکشن به مانند یک مانکن در همه جمع ها حاضر شوید. این جراحی در ملینیک توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک در بهترین و پیشرفته ترین بیمارستان های تهران انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر همین الان با مشاوران ملینیک تماس بگیرید.

اگر زیر فک و صورتتان چربی زیادی جمع شده و غبغب بزرگی دارید نگران نباشید چرا که با حذف چربی ها بوسیله لیپوساکشن می توانید زاویه فکی صورتتان را برجسته کرده تا زیبایی چهره تان دو چندان شود. برای دریافت مشاوره رایگان همین الان با مشاوران ملینیک تماس بگیرید.

تضمین بهترین قیمت

هزینه بستری در بیمارستان و همچنین مشاوره تخصصی جراحی لیپوساکشن در ملینیک رایگان می باشد.

نمونه کارهای موفق

برای مشاهده نمونه کارهای عمل زیبایی لیپوساکشن به انتهای صفحه مراجعه کنید. در ملینیک صدها نمونه موفق وجود دارد.

زیباجویان راضی

بیش از 99% زیباجویان از انجام عمل زیبایی لیپوساکشن در ملینیک راضی هستند. برای مشاهده نظرات به انتهای صفحه مراجعه کنید.

آخرین نمونه کارها

پرسش‌های شما

در حین انجام لیپوساکشن دردی حس نخواهید کرد چون پزشک جراح از داروهای بی حسی در ناحیه مورد نظر استفاده خواهد کرد اما بعد از عمل تا یک هفته ممکن است درد داشته باشین که اگر غیرقابل تحمل باشد با تجویز مسکن هایی از جانب پزشک قابل کنترل خواهد بود.

به مانند همه عمل های جراحی لیپوساکشن نیز بسته به هر فرد و ناحیه مورد عمل می تواند عوارضی مانند کبودی، تورم و درد به همراه داشته باشد.

توجه داشته باشید که عمل لیپوساکشن ابزار مناسبی برای کاهش وزن نیست. برای کاهش وزن بهتر است با در نظر گرفتن رژیم غذایی مناسب و ورزش های هدفمند به مقصود خود برسید. عمل لیپوساکشن صرفا برای فرم دهی مناسب به برخی نواحی که چربی اضافه دارند کاربرد دارد.

این امر به نوع و سبک زندگی شما بستگی دارد. بهتر است بعد از انجام لیپوساکشن با رژیم غذایی مناسب و انجام ورزش های مناسب تجمع بافت چربی در ناحیه مربوطه را به تاخیر بیاندازید.

افرادی که به دنبال کاهش وزن هستند نباید لیپوساکشن را برای این هدف در نظر بگیرند. همچنین برای بیماران هموفیلی اکیدا ممنون می باشد. همچنین بانوانی که قصد باردار شدن دارند بهتر است لیپوساکشن شکم را به بعد از اتمام دوران بارداری موکول کنند.

برای اینکه پوستتان شل و آویزان نشود حداقل باید یک ماه گن را بصورت شبانه روزی ببندید اما برای اطمینان بیشتر تا دو ماه نیز پیشنهاد می شود این کار را انجام دهید.

بسته به نوع و ناحیه مورد عمل جراحی لیپوساکشن بین 1 تا 4 ساعت بطول می انجامد. ساکشن غبغب حدودا یک ساعت خواهد بود.

اگر حجم زیادی چربی از بدن تان خارج شده باشد برای احتیاط یک شب در بیمارستان بستری می شوید در غیر این صورت همان روز ترخیص خواهید شد.

ساکشن غبغب با بی حسی در مطب و یا کلینیک انجام می شود اما لیپوساکشن در نواحی شکم، پهلو و کمر با بیهوشی در بیمارستان انجام می شود.

دوران نقاهت با توجه به ناحیه جراحی شده بین 2 هفته تا یک ماه خواهد بود. ضروری است که در این مدت مراقبت های بعد از عمل را به دقت رعایت کرده و گن مخصوص را شبانه روزی ببندید.

حداقل تا یک ماه از ورزش های سنگین پرهیز کنید. بعد از این مدت با نظر جراح می توانید ورزش را شروع کنید.

تمام مراکز فروش لوازم پزشکی و برخی داروخانه ها گن مخصوص لیپوساکشن را برای فروش دارند.

تمام کسانی که بیماری خاصی ندارند و از سلامت جسمی و ذهنی کامل برخوردارند و انتظارات معقولانه ای از نتایج بعد از عمل دارند می توانند برای انجام لیپوساکشن اقدام کنند.

پرسشی دارید؟ پاسختان را خواهیم داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع لیپوساکشن

آخرین مقالات وبلاگ​

همراه با مقالات ما باشید، علمی، دقیق و جامع
لیپوساکشن ران، ساق و مچ پا، بررس...
لیپوساکشن ران، ساق و مچ پا

شاید تاکنون این را نشنیده باشید اما یکی از کاربردهای کمتر شناخته شده ی لیپوساکشن، انجام عمل لیپوساکشن ران، ساق و مچ پ...

لیپوساکشن شکم و پهلو، کمر و پشت،...
لیپوساکشن شکم و پهلو، پشت و کمر

آیا می دانستید بیش از 80 درصد عمل های لیپوساکشن در ناحیه شکم و پهلو انجام می شود؟ همانطور که قبلا گفتیم، لیپوساکشن یک...

لیپوساکشن غبغب و گردن، راهنمای ک...
ساکشن غبغب و گردن (لیپوساکشن غبغب)

همان طور که در مقالات قبل اشاره کردم، ساکشن غبغب و گردن نیز یکی دیگر از انواع کاربردهای عمل زیبایی لیپوساکشن ( مکش چر...

لیپوساکشن صورت، بررسی کامل مزایا...
لیپوساکشن صورت (حذف چربی صورت)

آیا می دانید یکی از کاربردهای کمتر شناخته شده لیپوساکشن حذف چربی های اضافه صورت است؟ برخی از افراد که چاق نیستند اما ...

راهنمای لیپوساکشن بازو بطور کامل...
لیپوساکشن بازو (حذف چربی اضافه بازوها)

آیا می دانید یکی از بهترین روش های حذف چربی از بازو ها، لیپوساکشن است؟ بسیاری از منابع معتبر خارجی ساکشن چربی های اضا...

مراقبت های بعد از لیپوساکشن در د...
مراقبت های بعد از لیپوساکشن در دوره نقاهت

آیا می دانید لیپوساکشن دومین عمل جراحی زیبایی پرطرفدار در جهان است؟ سالانه چندین میلیون نفر در جهان از نتایج بعد از ع...