پرسش های متداول

مشاوره تخصصی چه بصورت تلفنی و چه بصورت حضوری کاملا رایگان هست و شما هر زمان که تمایل داشته باشین میتونین برای مشاوره تخصصی رایگان وقت رزرو کنین

معمولا تمام روزهای کاری می تونید برای مراجعه حضوری وقت بگیرید مگر اینکه دکتر مورد نظر خدمات شما روزهای خاصی حضور داشته باشن که در این حالت می تونید از مشاوران مرکز در این مورد سوال کنید.

با توجه به نوع خدمتی که نیاز دارید وقت مشاوره متغیر هست. معمولا بین 10 دقیقه تا 1 ساعت مشاوره تخصصی انجام میشه.

بله، با تماس و هماهنگی با مشاوران مرکز میتونید برای هر تعداد نفر که بخواید وقت مشاوره بگیرید.

خدمات زیبایی غیرتهاجمی مانند تزریق ژل و بوتاکس در مطب انجام میشن. همینطور عمل های جراحی کوچک که با بی حسی انجام میشن مانند بلفاروپلاستی و اتوپلاستی نیز در مطب انجام میشن اما عمل های جراحی زیبای که نیاز به بیهوشی دارند در بیمارستان یا دی کلینیک انجام میشن.

بسته به نوع خدمات متفاوت است. بعنوان مثال تزریق ژل ممکن است در یک جلسه کامل نشود و نیاز باشد که در دو یا سه جلسه انجام شود. یا معمولا تزریق بوتاکس یک جلسه ترمیمی بعد از دو هفته دارد. عمل بلفاروپلاستی در یک جلسه انجام می شود اما بعد از دو هفته باید برای کشیدن بخیه ها به مطب مراجعه کنید.

مواد مصرفی از قبیل ژل، بوتاکس و غیره در همه ی دنیا تاریخ انقضا دارند و در مرکز ملینیک همواره از موارد مصرفی با تاریخ تولید روز استفاده می شود.

قیمت ها براساس قیمت مواد مصرفی و دستمزد خدمات تعیین می شوند. از آنجا که قیمت مواد مصرفی با نوسانات تورمی تغییر می کنند قیمت خدمات نیز ممکن است تغییر کنند اما ملینیک سعی دارد تا تغییرات قیمت ها خیلی سریع و زیاد نباشد.

معمولا بله، با توجه به اینکه در همان روز مشاوره چه تعداد مراجعه کننده وجود داشته باشد شما می توانید در همان روز خدمات مورد نظر را دریافت کنید.