راهنمای استفاده از خدمات ملینیک

1- جستجوی خدمت مورد نظر

وبسایت ملینیک از دو بخش اصلی تشکیل شده است، خدمات و وبلاگ. اگر به دنبال تعرفه، شرایط، نوع و کیفیت خدمات مورد نظر خودتان هستید ابتدا از منو بالای سایت از بخش خدمات وارد بخش مورد نظر شده و با مطالعه صفحه مربوطه از تمامی شرایط و قیمت های خدمت مورد نظر آگاهی یابید. اما اگر به دنبال کسب اطلاعات دقیق و علمی در مورد یک خدمت خاص هستید، ما در بخش وبلاگ مطالب جامع و کاملی در مورد همه خدمات ارائه شده در ملینیک آماده کرده ایم که با مطالعه آنها از همه ابعاد موضوع آگاهی پیدا خواهید کرد. پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا با مطالعه مطالب در وبلاگ آگاهی لازم در مورد خدمت مورد نظر را کسب کنید سپس با مراجعه به صفحه خدمت سایر شرایط و قیمت ها را ملاحظه نمایید.

2- بررسی شرایط و قوانین

حتماً، حتماً و حتماً قبل از هر اقدامی موارد مندرج در صفحه شرایط و قوانین را بطور کامل بخوانید. ملینیک در مورد مشکلات احتمالی که در اثر عدم آگاهی از شرایط و قوانین بوجود می آیند مسئولیتی قبول نمی کند و دریافت خدمات از ملینیک به منزله قبول شرایط و قوانین از سوی زیباجویان می باشد.

3- بررسی پرسش های متداول

پیشنهاد میکنیم با مطالعه پرسش ها و پاسخ های مطرح شده در صفحه پرسش های متداول از جنبه های بیشتری، خدمت مورد نظر خود را بررسی کنید.

4- رزرو وقت مشاوره

قبل از هر اقدامی می توانید برای دریافت مشاوره رایگان وقت رزرو کنید. برای این منظور چندین راه پیش روی شماست. می توانید با شماره های ملینیک تماس بگیرید، در واتساپ پیام دهید و یا با پر کردن فرم درخواست مشاوره منتظر تماس مشاوران ملینیک باشید. در صورت لزوم مشاوران ملینیک از شما برای دریافت مشاوره حضوری و ویزیت توسط پزشک دعوت خواهند کرد. در غیر اینصورت با بررسی شرایط و تصاویر دریافتی و با نظر پزشک، برایتان وقت عمل تعیین می شود.

5- دریافت خدمات

پس از اینکه روز و ساعت دریافت خدمات برای شما تعیین شد خودتان را برای دریافت خدمات آماده کنید. دقت داشته باشید که حضور سروقت در محل کلینیک یا بیمارستان به دریافت خدمات بهتر کمک خواهد کرد. ممکن است بعلت تاخیر بیش از حد وقت شما کنسل شود.

6- ارتباط با مشاور و پزشک در صورت لزوم

بعد از دریافت خدمات از ملینیک ممکن است نیاز باشد با مشاوران و یا پزشک خود در ارتباط باشید. برای این منظور اعضای تیم ملینیک با کمال میل پذیرای پیام ها و تماس های شما خواهند بود.